GİZLİLİK POLİTİKASI 


6698 Sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu (KVKK) kapsamında backlinkdanismani.com bünyesinde yer alan ve ayrıca aşağıda belirtilmiş olan tüm mecralarda ilgili Türkiye Cumhuriyeti kanun hükümleri çerçevesinde kişilerin temel hak ve özgürlüklerini korumak amacıyla verilerin işlenmesi noktasındaki esaslar aşağıda açıklanmıştır.

Bu gizlilik politikası backlinkdanismani.com’a bağlı olan tüm mecralar için kişisel verilerinin kullanımı ve korunması amacıyla düzenlenmektedir. Backlinkdanismani.com ile iletişime geçen gerçek kişilerin kişisel bilgileri, kişisel verileri, adı-soyadı, doğum tarihi, e-posta adresi, T.C Kimlik numarası, adresi, telefon numarası, internet sitesi adresi, anahtar kelimeleri gibi kullanıcıyı doğrudan ya da dolaylı olarak tanımlamaya yönelik her türlü kişisel bilgi, kişisel veri olup, bu gizlilik politikasında “kişisel veriler” olarak anılacaktır. Alıcı, müşteri ve gerçek kişi: Backlinkdanismani.com, Backlinkdanismani.com'un yürütmüş olduğu tüm hizmet veya faaliyetler ile ilgilenen, hizmet satın almış kişileri ifade eder. Şirket ve backlinkdanismani.com, backlinkdanismani.com'a ait & bağlı tüm mecralar: bize atıf etmektedir. Taraflar ise hem müşteriyi hem de şirket bünyesini kapsar.

  • https://backlinkdanismani.com

  • https://r10.net/belkide

  • +90 501 374 11 54.

  • Skype: live:.cid.fbd5aefb71635042


Backlinkdanismani.com ve backlinkdanismani.com’a bağlı tüm mecralarda gerçek kişilerin kişisel verileri, bu gizlilik politikası ile belirlenen esas ve kapsam haricinde hiçbir şekilde kullanılmayacak ancak İdari kurumlar ve adli kurumlar tarafından gelen talepler ve bildirimler doğrultusunda kişisel veriler, Gizlilik Politikasına uygun olarak adli ve idari kurumlar ile paylaşılabilir.

  • Kanun, kanun hükmünde kararname, yönetmelik vb. yetkili hukuki otorite tarafından çıkarılan ve yürürlükte olan hukuk kurallarının getirdiği zorunluluklara uymak.

  • Yetkili idari ve adli otorite tarafından usulüne göre yürütülen bir araştırma veya soruşturmanın yürütümü amacıyla alıcılarla ilgili bilgi talep edilmesi.


Backlinkdanismani.com ve backlinkdanismani.com’a ait tüm mecralar kişisel verileri, gerçek kişilerin gerçekleştirmiş olduğu işlem bilgilerinin güvenliğini ve gizliliğini sağlamak için gerekli önlemleri almaktadır. Backlinkdanismani.com ve backlinkdanismani.com’a ait tüm mecralar bu amaçla, başka programlar kullanabilir. Ancak backlinkdanismani.com ve backlinkdanismani.com’a ait tüm mecralar gerekli bilgi güvenliği önlemlerinin almasına rağmen Backlinkdanismani.com ve backlinkdanismani.com’a ait tüm mecralara yapılan saldırılar sonucunda kişisel verilerin zarar görmesi veya üçüncü kişilerin eline geçmesi durumunda, Backlinkdanismani.com ve Backlinkdanismani.com’a ait tüm mecralar bu sebepten dolayı herhangi bir sorumluluğu kabul etmeyecektir ve bu gibi kişisel veri kayıplarından doğacak sorumlulukları kabul etmez.

Gerçek kişilerin, başka bir gerçek kişinin kişisel verilerine, internet sitesi adresine, anahtar kelimesine ( bilgilerine ) ulaşması ve bu bilgileri değiştirmesi mümkün değildir. Gerçek kişilerin kişisel bilgileri ve/veya verileri, bilgileri, Backlinkdanismani.com ve Backlinkdanismani.com’a ait tüm mecralar haricinde yalnızca gerçek kişiler tarafından ulaşılabilir durumda olduğunu kabul eder. Ve bu bilgiler ancak gerçek kişiler tarafından güncellenebilir. Gerçek kişilerin talebi ile kişisel veriler Backlinkdanismani.com, backlinkdanismani.com’a ait tüm mecralar tarafından da güncellenebilecektir.

Backlinkdanismani.com, backlinkdanismani.com’a ait tüm mecralar kişisel verileri, internet site adreslerini, anahtar kelimeleri ölçümleme çalışmaları, veritabanı oluşturma, reklam, tanıtım, pazarlama ile sair iletişim faaliyetleri amacıyla kullanabileceği ve iş ortaklarıyla paylaşabileceği gibi Backlinkdanismani.com tarafından sunulan hizmet kalitesinin arttırılması ve internet sitesi faaliyetlerinin daha iyi şekilde yürütülmesi amacıyla da kayıt altına alınabilir, saklanabilir ve kullanılabilir.

Gerçek kişilerin kişisel verileri, internet sitesi adresi, anahtar kelimeleri (nitelikli kişisel veriler hariç); gerçekleştirilen işlemlerde gerekli görülmesi halinde, sürecin hızlandırılması ve diğer gerçek kişilerin arasındaki iletişimi sağlamak amacıyla işleme dahil olan diğer gerçek kişiler ile paylaşılabilir. Backlinkdanismani.com internet sitesini, backlinkdanismani.com’a ait tüm mecraları kullanan gerçek kişilerin istatistiksel bilgilerini elde edebilir. Gerçek kişiler isterse, bu istatistiksel bilgileri engellemeye yönelik istekte bulunabilir.

Backlinkdanismani.com, r10.net/belkide, 533 165 7959 & 545 155 11 54 Whatsapp destek hattına siparişleriniz ilgili olarak göndereceğiniz e – postalarınızın hiç birisinde kredi kartı numaranızı ve şifrenizi yazmayınız. E – postalarda yer alan bilgiler üçüncü şahıslar tarafından görülebilir. E – posta ile göndereceğiniz ve aktaracağınız bilgiler için şirket, güvenlik konusunda hiçbir garanti vermez.

Backlinkdanismani.com, r10.net/belkide, 533 165 7959 & 545 155 11 54 Whatsapp destek hattı haricinde kredi & banka kartı bilgileri ile bizlerin tam ve detaylı kontrolünde olmayanShopier üzerinden verilecek olan siparişlerin hiç birisi için Backlinkdanismani.com, Backlinkdanismani.com'a ait tüm mecralar güvenli ödemeyi taahhüt etmez. Oluşabilecek her bir hata, sorun veya olayda Backlinkdanismani.com, Backlinkdanismani.com'a ait tüm mecralar sorumluluk kabul etmez.

Backlinkdanismani.com, backlinkdanismani.com’a ait tüm mecralar 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu, Bu Yayın Yoluyla İşlenen Suçlar ile Mücadele Edilmesi Hakkında Kanun, 5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu, 5237 Sayılı Türk Ceza Kanunu, 5187 Sayılı Basın Kanunu ve diğer ilişkili Türkiye Cumhuriyeti kanunları ve mevzuat hükümleri çerçevesinde yasal yükümlülüklerini yerine getirerek hizmet sunmaktadır. Her türlü anlaşmazlık halinde Hatay/İskenderun ilçe mahkemeleri yetkili durumdadır.

Gerçek kişilere açık ve şeffaf bir şekilde sunulan bu Gizlilik Politikası gerçek kişilere haber verilmeksizin, bildirilmeksizin değiştirilebilir, içerisindeki maddelerden herhangi bir madde silinebilir durumdadır. Gizlilik politikasının yönetimi Backlinkdanismani.com, Backlinkdanismani.com'a ait tüm mecraların sorumluluğundadır. Gizlilik politikasının güncelliğini kontrol etmek, bilgi almak gerçek kişilerin sorumluluğundadır.

Backlinkdanismani.com, backlinkdanismani.com’a ait alt sayfaları, backlinkdanismani.com’a ait tüm mecraları ziyaret eden, sipariş veren, siparişi kabul görülen, siparişi onaylanan, siparişi iptal edilen, siparişi oluşturan, siparişinde teslimat öncesi ve sonrası sorun olan gerçek kişi/alıcı Backlinkdanismani.com Gizlilik Politikası hükümlerini ve Teslimat & İade Şartları metnini okumuş, anlamış ve kabul etmiş sayılacaktır.